Firmast

Autojuht OÜ on uus edule orienteeritud autokool, mis tegutseb Viljandis aastast 2021.

Autojuht autokooli on oodatud õppima kõik, kes hoolivad liiklusohutusest ja soovivad endale B-kategooria autojuhilubasid taotleda ja ka neid, kes soovivad õppesõidu lisatunde, eksamieelset ettevalmistust või autojuhte, kes soovivad oma sõiduoskusi lihvida.

Sõiduõpetajaks on 15 aastase staažiga endine Maanteeameti eksamineerija Peeter Kohv.

Viljandi Autojuht autokool on positiivne ja pingevaba kool, kus pakutakse võimalust õppida B-kategooria autojuhiks.
  • Meie eesmärgiks on õpetada tulevasi autojuhte turvaliselt ja ohutult liiklema! Tulles meie autokooli, omandate vajalikud teadmised ja oskuse arvestada kaasliiklejatega. Liikluskäitumisest sõltub meie kõigi liiklejate tervis ja heaolu.
  • Tagame kvaliteetse väljaõppe igale õpilasele.
  • Pakume õppetööks väikseid gruppe - nii jõuab kõik õpitav iga õpilaseni.
  • Oleme õpilaste jaoks olemas ja toetame neid kogu õppeprotsessi lõpuni.
  • Võimalus läbida teooriakursus e-õppena liikluslab.ee keskkonnas.
  • SES kontseptsioon – sõidueksami sooritamine esimese korraga – nii hoiate raha kokku lisasõidukordadelt!
Koolituse aluseks on võetud mootorsõidukijuhi ettevalmistamise riiklikud õppekavad. Autojuht OÜ autokool omab Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt väljastatud koolitusluba nr.131.
  • Autode kasutamine transpordivahendina on paljude inimeste jaoks vajalik ja isegi möödapääsmatu, seetõttu koolitame uusi sõidukijuhte kasutama oma autot säästlikult ja loodust hoidvalt.
  • Õppesõidu õpetaja roll autojuhtide ettevalmistamisel on oluliselt suurenenud meie teedel kasvanud liiklusintensiivsuse tõttu, et õpilane omandaks piisava vilumuse iseseisvaks autojuhtimiseks.
Viisteist aastat kogemust mootorsõidukijuhtide eksamineerimisel!
Autojuht OÜ autokooli sünnilugu.

Eelnevalt oma autokooli asutamist töötasin Transpordiametis ja 15 aastat eksamineerijana Maanteeametis. Selle ajaga võtsin vastu ca 12 tuhat sõidueksamit, kõikide sõiduki kategooriate lõikes.
Kui õpilased hakkasid mainima, et eksamineerisin ka nende vanemaid, sain lõpuks aru, et ajaring on täis saamas ja kätte on jõudnud aeg hakata oma kogemusi Teiega jagama. See ongi minu autokooli loomislugu. Tänaseks on mul kogutud juba suur hulk teadmisi ja vajalikke oskusi, mida Teile edasi anda heaks autojuhiks saamisel.

Eelised Autojuht autokoolis õppimisel:
  • Kaasaegse varustusega õppeklass.
  • Individuaalse lähenemisega õpe. Oleme õpilasele toeks kuni juhilubade saamiseni.
  • Lihtsus ja korrektsus informatsiooni andmisel.
  • Teooriaõpet on võimalik läbida e-õppena - www.liikluslab.ee keskkonnas.
  • Soodsad hinnad – alustamise puhul saavad esimesed õppurid tuntava hinnasoodustuse.
  • Koolituse eest on võimalik tasuda osade kaupa, ühe täispaketina või arve alusel.
  • Väärtustame õpilase õnnestumist eksamitel, pakkudes võimalusi enne riikliku eksamit veelkord õpitut meelde tuletada.
  • Koolitame ka nädalavahetustel ning kursuse kellaajad on paindlikud.
  • B-kategooriat on võimalik õppida nii manuaal- kui ka automaatkäigukastiga autoga.
  • Õppesõiduks on Saksa autod  Volkswagen, mis sarnanevad riiklikul sõidueksamil kasutatavatele eksamiautodele.
  • Võimalus teha riikliku sõidueksamit ka autokooli autoga.
  • Vajadusel lisasõidutunnid.
  • Meie koolitused on praktilised, kasulikud ja kaasahaaravad.
  • Korras ja puhtad õpperuumid, kus on lisaks tee ja kohvi tegemise võimalus puhkepauside ajal.

Pakume professionaalset sõidukoolitust ning abi ja hüva nõu juhilubade taotlemist puudutavates küsimustes.

Koolituste nimekirjast leiavad endale vajalikud kursused nii esmase juhiloa taotlejad kui lõppastme koolituse soovijad.

Koolituse alustamiseks registreeru koolitusele meie kodulehelt või kirjuta meile aadressile autojuhtautokool@outlook.com.

Parim reklaam autokoolile on liikluses hästi toime tulev autojuht.

TULE JA ÕPI, MEIE ÕPETAME!
OLETE OODATUD!
Peeter Kohv

Õppeklass: Õppesõidukid:

Loe Peeter Kohv persoonilugu Teelehe detsembrikuu väljavõttest aastal 2015, kui kajastati juubeli lugu "10 aastat eksamineerijana - olgu torm, tuisk või päike":

Loe ka õpilase Katre tagasisidet, kes kirjutas oma kogemusest ARK-is sõidueksamil käies, kui Peeter Kohv töötas veel Maanteeametis eksamineerijana: www.helevalgus.com

KOOSTÖÖPARTNERID